Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna Moda, Uroda Jak dobrać odpowiednio sukienkę do swojej figury

Jak dobrać odpowiednio sukienkę do swojej figury

autor Geka
6 views

Nie bez podstaw sukienki uważane są za jedną z najbardziej kobiecych części odzieży. Można je zakładać na praktycznie wszystkie okazje, i bez względu na porę porze roku. Lecz aby rzeczywiście prezentowały się one odpowiednio, to koniecznie je trzeba dopasować w odpowiedni sposób. I nie będzie tu jedynie chodziło o sam rozmiar, lecz również i fason. A z doborem+ właśnie fasonu wiele pań niestety ma trochę problemów, i nie do końca wie, jak to dobrze zrobić. Z tego też powodu w pierwszej kolejności trzeba ustalić, jaką figurę się posiada. Tu specjaliści wyróżniają ich aż 12 różnych rodzajów, tak więc warto stanąć po prostu przed lustrem i przyjrzeć się sobie dokładnie.

Niektóre z takich figur są mocno charakterystyczne, inne z kolei są podobne do siebie. Jeśli jakaś pani będzie miała z tym problem, to może poprosić o pomoc pracowników jakiegoś dobrego sklepu odzieżowego, jacy szybko to powinni zrobić. Wiedząc już, jaką się ma figurę, warto też dowiedzieć się, jakie rodzaje sukienek będą do niej odpowiednie. Bardzo często jest spotykana klepsydra, i jak pokazuje praktyka panie dysponujące taką figurą będą dobrze wyglądać w większości modeli. Mogą być one luźne i eleganckie, a mogą także być dobrze dopasowane – za każdym razem będzie się w niej dobrze wyglądać. Jeżeli z kolei któraś z pań ma sylwetkę typu kielich, to sukienki powinny być nieco węższe i bardziej dopasowane u góry, a także akcentować talię i się rozszerzać w dół.

Można dobrać taką długość, żeby nie zakrywać nóg. Jabłko to kolejny rodzaj figury, charakteryzującym się bardziej rozbudowaną górą i szczuplejszymi nogami. W takim przypadku bardzo dobrze sprawdzać się będą sukienki zwiewniejsze i nie opinające figury. Tak samo często spotykana co klepsydra jest też gruszka, panie mające taką figurę mają dość szczupłe ramiona i szerokie biodra i uda. Dla nich idealnie będą się nadawały sukienki z odkrytymi ramionami, nieco mocniej odcięte w talii. Jeżeli któraś z Pań będzie planowała zakupić jakąś sukienkę dla siebie, to zrobić to na przykład może w internetowym sklepie https://e-sukienki.pl/collections/sukienki-wieczorowe

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)

To powinno ci się spodobać

Dodaj swój komentarz

Geka to miejsce, gdzie możesz poczytać na różne, ciekawe tematy. Zamieszczamy tutaj interesujące poradniki, wiadomości, informacje o bieżących wydarzeniach.

Wszystko co ciekawe teraz znajduje się w jednym miejscu. Dołącz do nas, czytaj nasze publikacje, komentuj i udzielaj naszym czytelnikom porad. udzielaj się. Twórz ten serwis.

Lubisz pisać teksty? Dołącz do nas, pokaż się światu, pokaż swoje umiejętności, podziel się swoją wiedzą z innymi.

Projekty domów Podkarpacie

GEKA – Wszelkie prawa zastrzeżone