Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna Inne Jakie plusy i minusy posiadają ścienne lamele

Jakie plusy i minusy posiadają ścienne lamele

autor Geka
5 views

Trendy wnętrzarskie zmieniają się z upływem czasu. To, co akurat jest modne w zakresie wykończenia wnętrz przede wszystkim zależy od dostępności materiałów. Nie mniej ważne są technologiczne nowinki oraz nowe materiały. Nowości pojawiają się co pewien czas, ale obecnie dostępna pula materiałów wykończeniowych pozwoli tworzyć bardzo dużą liczbę ciekawych, interesujących rozwiązań. Wśród nich każdy klient znajdzie to, co się spodoba. A projektowe możliwości ogranicza jedynie wyobraźnia osoby projektujące. No i oczywiście budżet inwestora.

Jednym z bardziej popularnych rozwiązań są lamele. To są listewki ułożone w niewielkiej odległości pod kątem prostym do powierzchni do której są przyczepione. Takie ułożenie daje parę wymiernych korzyści. Przede wszystkim, zmienia się optyka pomieszczenia. W zależności od kierunku ich ułożenia otrzymuje się efekt wydłużenia lub podwyższenia. Po drugie lamele ścienne sprawiają wrażenie głębi przestrzennej. I na koniec te elementy dobrze rozpraszają dźwiękowe fale, dając miłą akustykę w pomieszczeniu i jednocześnie wygłuszając je odrobinę.

Tyle zalet posiadają te cienkie listeweczki. Jeśli się doda, że to stosunkowo niedrogie rozwiązanie, to przepis na sukces jest gotowy. Zatem nikogo nie powinno dziwić, że lamele cieszą się wielką popularnością zarówno pośród projektantów jak i klientów. Zależnie od zastosowanych materiałów i wielkości modułu, pasują jako wykończenie dowolnego pomieszczenia. Dopełniać nimi można ekskluzywne wnętrza, ale równie dobrze odnajdą się w prostym stylu skandynawskim czy klimatach loftowych.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)

To powinno ci się spodobać

Dodaj swój komentarz

Geka to miejsce, gdzie możesz poczytać na różne, ciekawe tematy. Zamieszczamy tutaj interesujące poradniki, wiadomości, informacje o bieżących wydarzeniach.

Wszystko co ciekawe teraz znajduje się w jednym miejscu. Dołącz do nas, czytaj nasze publikacje, komentuj i udzielaj naszym czytelnikom porad. udzielaj się. Twórz ten serwis.

Lubisz pisać teksty? Dołącz do nas, pokaż się światu, pokaż swoje umiejętności, podziel się swoją wiedzą z innymi.

Projekty domów Podkarpacie

GEKA – Wszelkie prawa zastrzeżone