Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Firma zajmująca się importem oraz dystrybucją pochodzących z Włoch produktów żywnościowych

Firma zajmująca się importem oraz dystrybucją pochodzących z Włoch produktów żywnościowych

autor Geka
33 views

Firma North Coast zajmuje się przywozem i dystrybuowaniem włoskich wyrobów żywnościowych. Mało tego, dostępne tu jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Propozycja sprzedażowa zawierająca mozzarella buffala wyznaczona jest głównie do takich konsumentów, którzy cenią najwyższą jakość żywienia. Obecnie przywożone są wyroby od siedemdziesięciu czołowych wytwórców klasy premium. Większość z nich posiada prawo do wyłącznej dystrybucji na rynku w Polsce, co podaną ofertę wznosi na bardziej prestiżowy poziom.

Kupujący mają możliwość w głównej mierze zaopatrywać się tu w: makaron, produkty świeże, wyroby zamrożone a także napoje. Konsumenci podzieleni są na następujące grupy: sklepy wielkopowierzchniowe, delikatesy, więcej niż 2100 punktów sprzedaży zajmujących się sprzedażą detaliczną, ulokowanych w całym kraju a także więcej niż 1800 klientów z rynku HoReCa.

Doświadczeni doradcy handlowi zawsze doradzają konsumentom, na co muszą się decydować. Kupujący mogą liczyć na obsługę i dowóz towaru aż przez sześć dni w ciągu tygodnia, z uwagi na to, iż North Coast dysponuje własną flotą pojazdów dostawczych oraz współpracuje ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na dostawę można oczekiwać do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Z uwagi na to że w katalogu sprzedażowym znajduje się więcej niż trzy tysiące wyrobów, można wszechstronnie uzupełnić zapasy w sklepie oraz spodziewać się, że to, co ma zamiar w nim sprzedawać, będzie udostępnione u podanego dystrybutora.

North Coast proponuje, jakie oddają wielowymiarowość wywodzącej się z Włoch kuchni. Sklep rozpoznawalny jest z dobrych gatunkowo wywodzących się z Włoch i śródziemnomorskich produktów. Nieprzetworzone produkty zajęły miejsce lidera. Świadczy o tym to, że w North Coast można kupić je w wersji dobrze przechowywanej oraz w konkurencyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 3 times, 1 visits today)

To powinno ci się spodobać

Dodaj swój komentarz

Geka to miejsce, gdzie możesz poczytać na różne, ciekawe tematy. Zamieszczamy tutaj interesujące poradniki, wiadomości, informacje o bieżących wydarzeniach.

Wszystko co ciekawe teraz znajduje się w jednym miejscu. Dołącz do nas, czytaj nasze publikacje, komentuj i udzielaj naszym czytelnikom porad. udzielaj się. Twórz ten serwis.

Lubisz pisać teksty? Dołącz do nas, pokaż się światu, pokaż swoje umiejętności, podziel się swoją wiedzą z innymi.

Projekty domów Podkarpacie

GEKA – Wszelkie prawa zastrzeżone