Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna ARTYKUŁ SPONSOROWANY Czy tuningując swój samochód należy wymienić także felgi

Czy tuningując swój samochód należy wymienić także felgi

autor Geka
50 views

Wielu posiadaczy samochodów lubi się wyróżniać swoimi autami, dlatego też często się oni decydują na różnego rodzaju przeróbki. Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań jest tuning optyczny, który pozwoli w diametralny sposób zmienić zewnętrzny wygląd. Jeżeli ktoś będzie chciał, to może się też pokusić o przeróbki zawieszenia i silnika, wtedy oprócz wyglądu auto zyska też sporo koni mechanicznych, ale w przypadku takich zmian trzeba się już liczyć z wysokimi kosztami.

Tak naprawdę większość osób podejmujących decyzję o tuningu optycznym zaczyna od wymiany felg. Rozwiązanie takie jest niezbyt drogie, a jednocześnie dające bardzo dobre efekty. Odpowiednio dobrane felgi JR Wheels całkowicie odmienią wygląd auta, dając mu agresywności i sportowego charakteru.

Takie felgi dostępne są w ogromnej ilości wzorów, kupujący do dyspozycji mają modele o różnej ilości ramion, a także wersje ze szprychami. Tym sposobem jeżeli ktoś chce, to postawić może na klasyczne rozwiązania, a może także na naprawdę odważny design. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się superlekkie felgi SL02, które nie tylko bardzo ładnie się prezentują, ale też mają świetne właściwości jezdne. Ilość dostępnych w sprzedaży felg jednak może niejednemu przysporzyć wielu kłopotów podczas wyboru.

Dlatego też należy dobrze się zastanowić, aby później nie żałować zakupu po montażu. Przede wszystkim pamiętać trzeba, że nie każdy wzór będzie pasował do każdego auta. Także dlatego, że część marek jest tuningowana od lat, i po prostu przez ten czas ustaliły się pewne kanony tego, jak taki tuning ma wyglądać. Dodatkowo przy zakupie należy zwrócić swoją uwagę na parametry techniczne. Niejednokrotnie w przypadku takich zmian kierowcy podejmują decyzję i montażu felg o większej średnicy, jednocześnie zmniejszając wysokość profilu. Lecz niekiedy się zdarzy ktoś, kto kupi felgi concaver zbyt szerokie, a jeżeli będą one wystawały poza nadkola, to z takimi nie można jeździć po naszych ulicach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 8 times, 1 visits today)

To powinno ci się spodobać

Dodaj swój komentarz

Geka to miejsce, gdzie możesz poczytać na różne, ciekawe tematy. Zamieszczamy tutaj interesujące poradniki, wiadomości, informacje o bieżących wydarzeniach.

Wszystko co ciekawe teraz znajduje się w jednym miejscu. Dołącz do nas, czytaj nasze publikacje, komentuj i udzielaj naszym czytelnikom porad. udzielaj się. Twórz ten serwis.

Lubisz pisać teksty? Dołącz do nas, pokaż się światu, pokaż swoje umiejętności, podziel się swoją wiedzą z innymi.

Projekty domów Podkarpacie

GEKA – Wszelkie prawa zastrzeżone