Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Strona główna Usługi Nbot: przełomowy program dla pośredników nieruchomości

Nbot: przełomowy program dla pośredników nieruchomości

autor Geka
34 views

Nbot to przełomowy program dla biur nieruchomości. Z zastosowaniem Nbot zyskuje się wgląd do wszystkich ofert stworzonych przez osoby prywatne i agencje, z kompletem zdjęć a także z numerami telefonów z blisko 200 stron. Jest to ogromne kompendium wiedzy, które sprawdza się zarówno w obsłudze klienta oferującego nieruchomość, ale też poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje. Dołączone do aplikacji kluczowe elementy procesu marketingowego wyjątkowo mocno usprawniają proces pozyskania ofert, a obsługa klienta poszukującego nieruchomości przenoszona jest na bezkonkurencyjny dotychczasowo pułap.

Tak innowacyjne rozwiązanie jest bardzo użyteczne. Najważniejsze atuty, jakie ma moderowana baza ofert nieruchomości to: przesyłanie ofert ze wszystkimi fotografiami, z blisko 200 portali, wgląd do ofert prywatnych i biurowych z numerami telefonów ze wszystkich portali, możliwość błyskawicznego wyznaczenia danych kontaktowych do właściciela na podstawie ogłoszenia agencyjnego, poinformowanie o naruszeniu umowy na wyłączność, bezzwłoczne zaktualizowanie cen w ogłoszeniach otwartych, błyskawiczne oraz dokładne dookreślenie ceny ofertowej mieszkania a także wgląd do propozycji z uzupełnionymi danymi adresowymi i kwestiami szczegółowymi powiązanymi z ogłoszeniem. Jest to więc kompleksowe wyjście, jakie opiera się na prostej obsłudze.

Program dla biur nieruchomości, agentów nieruchomości i ekspertów mających kompetencje do oszacowania wartości nieruchomości nie jest udostępniony klientom indywidualnym. Jest stworzony z rozmysłem o specjalistycznym zastosowaniu. Na stronie www narzędzia można dostrzec, jak odnaleźć oraz przesyłać ogłoszenia. Wiadomości są przekazane w sposób przystępny, a więc wyjątkowo jasno. Wystarczy założyć bezpłatne konto, aby mieć do wszystkiego dostęp. Oferty da się bardzo prędko zmieniać na własne oraz od razu wysłać do klientów, co znacząco usprawnia pracę pośredników nieruchomości.

Rzeczoznawcy majątkowi mogą również skontrolować, kto oraz w jakiej cenie reklamuje takie same domy, co pozwala funkcjonować lepiej aniżeli konkurenci branżowi. W programie umieszczone są wszystkie domy prywatne wystawiane od 2018 roku, jak i ogłoszenia agencyjne. Znaczy to, iż użytkownik nie ominie jakiegokolwiek ogłoszenia.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 6 times, 1 visits today)

To powinno ci się spodobać

Dodaj swój komentarz

Geka to miejsce, gdzie możesz poczytać na różne, ciekawe tematy. Zamieszczamy tutaj interesujące poradniki, wiadomości, informacje o bieżących wydarzeniach.

Wszystko co ciekawe teraz znajduje się w jednym miejscu. Dołącz do nas, czytaj nasze publikacje, komentuj i udzielaj naszym czytelnikom porad. udzielaj się. Twórz ten serwis.

Lubisz pisać teksty? Dołącz do nas, pokaż się światu, pokaż swoje umiejętności, podziel się swoją wiedzą z innymi.

Projekty domów Podkarpacie

GEKA – Wszelkie prawa zastrzeżone